خرید و فروش شرکت بازرگانی

5
(1)

خرید و فروش شرکت بازرگانی

خرید و فروش شرکت بازرگانی در استار ثبت 

خرید شرکت ثبت شده و آماده

برای ثبت شرکت از آن جهت که باید پروسه ی نسبتا زمانبری را طی کند شاید برای کسانی که زمان کمی دارند کمی سخت به نظر بیاید . به علاوه خرید و فروش شرکت ثبت شده کاری است قانونی که علاوه بر انجام شدن سریع مزایای دیگری نیز دارد که در ادامه مقاله به آن می پردازیم.

 

09197391029

09197391030

02188880703

 

مزایای خرید شرکت آماده

شاید از واضح ترین مزایای خرید شرکت آماده صرفه جویی در زمان است . شما نیازی به طی کردن مراحل ثبت شرکت و پیگیری های اداری ندارید . گرفتن کد اقتصادی ، گواهی مالیات برارزش افزوده ، پلمپ دفاتر و غیره را آماده و کامل می توانید تحویل بگیرید.
بنابراین سابقه و رزومه ی شرکت می تواند در اخذ پروژه های مهم تاثیر گذار باشد.

اگر کارکرد شرکتی که میخرید بالا باشد در نظر کارفرما دارای اعتبار بیشتری خواهید بود و در اخذ پروژه ها موفق تر عمل خواهید کرد.

گسترش کسب و کار شما از طریق اعتبار شرکت و نام و آوازه شرکت بین مشتریان از جمله مزایایی است که بدون انجام هیچ کار خاصی به آن دست پیدا می کنید.

 

نکات مهم در خرید و فروش شرکت ثبت شده

در خرید شرکت ثبت شده باید به نکات مهمی توجه کرد . از آنجایی که شرکت ها در انواع مختلفی از قبیل مسئولیت محدود ، سهامی خاص و عام ، تضامنی و غیره ثبت می شوند به نوع شرکت ثبت شده باید توجه ویژه ای کرد.

قوانینی که برای هر نوع شرکت در نظر گرفته می شود متفاوت است و دانستن تفاوتهای انواع شرکت می تواند به تصمیم گیری بهتر شما کمک کند.

 همچنین زمان تاسیس ، مدت زمان فعالیت و کارکرد شرکت ، داشتن کد اقتصادی ، سابقه مالیاتی و بدهی های معوقه شرکت ها از جمله عوامل مهمی است که باید به آن توجه کرد.

آدرس شرکت هنگام تاسیس در اسناد شرکت وارد می شود. اگر بخواهید آدرس شرکت را تغییر دهید راه دشواری پیش رو ندارید کافیست یک صورتجلسه تغییرات آماده کرده به اداره بفرستید ، اگر آدرس شما مشکلی نداشته باشد در روزنامه آگهی شده و به آدرس مورد نظر شما انتقال می باید.

 

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

As you found this post useful...

Follow us on social media!

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.